Gimtadienis virtualios realybės kambaryje

• Sukate galvą, kur atšvęsti vaiko gimtadienį? Norisi kažko naujo? Neįprastų potyrių? Siūlome išbandyti virtualios realybės pramogas – patikėkite, tai jausmas, kurio nepamiršite dar ilgai! Galime garantuoti, jog nei vienas vaikas neišeis nepatenkintas! Net patys kukliausi ir droviausi, kuriuos ilgai tenka raginti pabandyti, galiausiai pasiduoda užburiančiai virtualiai realybei ir kartu su drąsiausiais spirga laukdami savo eilės.

• Vieną minutę esi savo kambaryje, o kitą – dairaisi po raudonas Marso dykumas, kartu su delfinais nardai mėlynoje vandenyno gelmėje arba visai nejuokingu greičiu leki lenktyniniame bolide. Virtualios realybės akiniai sukuria įspūdį, tarsi būtum visiškai kitoje vietoje ar laike, mat kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, visur matai vaizdą. Mūsų kambaryje rasite naujausius VR akinius, kurie naudoja giroskopą, akselerometrą ir dar visą krūvą jutiklių, kad „suprastų“, kur tuo metu žiūri ir nupieštų atitinkamą vaizdą. Viskas vyksta taip greitai, kad akys ir smegenys yra apgaunamos, o jei dar ausyse įstatytos ausinės, tai žmogui, dėvinčiam VR akinius susidaro labai realus ir stiprus įspūdis, kad jis yra visai KITUR. Taip pat rankose turėsite pultelius, kurie atstoja rankas. Šaudymo žaidimuose rankose esantis pultelis pavirs ginklu, bokso žaidime – pirštine, kituose žaidimuose rankomis, kuriomis galėsite imti daiktus, atidarinėti duris. Žaidiant tam tikrus VR žaidimus žmogaus smegenys apgaunamos tiek, kad žmogus gali nukristi atgal, todėl Mūsų kambaryje visuomet žaidžiant tokius žaidimus yra asistentas, kuris gaudo krentančiuosius. Pajusti virtualios realybės teikiamus malonumus tikrai rekomenduojame kiekvienam!

• Pramoga tinka tiek vaikams nuo 6-rių metų amžiaus, tiek suaugusiam. Šiame kambaryje galite patirtis įspūdingiausius pojūčius, nes žaidimų erdvės yra specialiai įrengtos virtualiai realybei, laidai pakabinti prie lubų, kad netrukdytų įsijausti.

• Mes turime tris skirtingo dydžio erdves Vilniaus virtualios realybės VR kambaryje. Viename kambaryje telpa iki 6 asmenų, antrame iki 8 asmenų, trečiame iki 20 asmenų, tad visose patalpose galime priimti 34 asmenų grupę.

Taip pat turime dvi skirtingo dydžio erdves Marijampolės virtualios realybės VR kambaryje. Viename kambaryje telpa iki 20 asmenų, kitame telpa iki 6 asmenų, tad iš viso galime priimti 26 asmenų grupę.

• Rezervavus pramogų kambarį pas mus, jame bus tik viena – Jūsų svečiai – ir jokių pašalinių asmenų, išskyrus Jums pagelbėsiantį darbuotoją.

• Pramogaujant pas mus galite atsinešti savo užkandžius ir gėrimus arba tiesiog galite užsisakyti, kad maistą atvežtų pas mus. Kiekviename kambaryje yra sofos bei stalas, kad jūsų šventė būtų kuo malonesnė ir jaustumėtės kaip namuose. Taip pat kambaryje yra didelis televizorius, kavos aparatas, arbata, kakava vaikams. Čia rasite ir tokių žaidimų, kuriuos įdomiau stebėti, nei pačiam žaisti.

• Norite pramogauti namuose? Ne problema, mes patys galime atvykti pas Jus!

Siūlome Jūsų vakarėlio dalyviams pasinerti į virtualų pasaulį! Išsinuomok pilniausią įrangą ir mes viskuo pasirūpinsime. Pristatysime į vietą, pajungsime, apmokinsime kaip naudotis arba paliksim prižiūrinti asmenį, kuris kiekvienam žmogui atskirai sureguliuos akinius ir pasiūlys žaidimus ir patyrimus pagal jo pageidavimus. Renginys ar vakarėlis įgaus išskirtinumo ir teigiamų emocijų garantuotai!

Atsipalaiduokite ir nevaržykite savęs, juk virtuali realybė suteikia daug emocijų! Paleiskite jas į aplinką!