Kategorijos
Uncategorized

Švęskite saugiai savo namuose!

Šis ruduo visiškai kitoks nei mums įprasta, kuomet atrodo jog visas pasaulis sustoja ir nejuda į priekį. Tačiau yra dalykų, kurie nestoja, pavyzdžiui laikas, todėl gimtadieniai pandemijos metu niekur nedingsta, kaip ir noras juos švęsti. Nors ir galimybės surengti didelį vakarėlį šiuo metu nėra, tačiau mes turime jums puikią alternatyvą, kaip išsisukti iš tos nemalonios situacijos, kuomet vaikai liūdi dėl neįvyksiančios šventės, dar neviskas prarasta! Dėl epidemijos teko atšaukti daugybę švenčių ir gimtadienių, kurie turėjo vykti pas mus, bet visada galite švęsti gimtadienį namuose. Virtualios realybės galimybės sparčiai tobulėja, todėl jos pajungimas tampa vis paprastesnis, tad pagal instrukciją, kurią jums duosime lengvai ir greitai galėsite paruošti pramogų kampelį savo namuose, o jei kas nors nepavyktų, padėsime jums nuotoliniu būtų išspręsti kilusias problemas. Kad viskas būtų sklandu tereikia erdvės jūsų namuose, elektros ir geros nuotaikos. Tai visiškai saugu, nes visa įranga dezinfekuojama prieš naudojimą, tad galite būti ramūs ir mėgautis pramogomis namuose.

Kodėl verta rinktis virtualią realybę? 

Nes tai be galo smagu! Neišbandžius sunku suvokti, kaip užsidėjus akinius galima papulti lyg į kitą visatą, kurioje apsupa daugybė skirtingų pasaulių. Didelė žaidimų gausa leis pasirinkti būtent tai kas jums patinka, pavyzdžiui keliauti aplink pasauli ir pažvelgti į eifelio bokštą, piramides ar kalnų viršūnės, o gal jums labiau patiktų pasidairyti gilioje žydroje jūroje ir stebėti, koks gyvenimas verda jūros dugne? Mėgstantiems būti veiksme, o ne stebėti, turime įvairių veiksmo žaidimų: slidinėjimas, šaudymas, boksas, tenisas ir daugybė kitų, kurie taip įtrauks, kad net nesinorės nusiimti akinių.

Virtuali realybė neturi amžiaus cenzo, ja gali mėgautis tiek vaikai, tiek suaugę. Tai puiki idėja gimtadieniamsar tiesiog pramogoms namuose su šeima, šauniausia, jog smagu ne tik tam kuris žaidžia, bet ir stebėtojams, nes vaizdas iš šono tikrai juokingas. Rezervuoti galite paspaudę ČIA