Kodėl verta rinktis MUS ?

PROFESIONALUMAS

Mes dirbame jau daugiau nei metus su šia technologija. Esame vieni iš pirmųjų Lietuvoje atidarę virtualios realybės kambarį. Taip pat turime vieną iš didžiausių VR kambarių Lietuvoje.

DAUG PRIEDŲ

Mes turime pasiūlyti daugybę priedų, kurie padeda suteikti dar didesnį įspūdį. Turime tokius priedus kaip :

  • VR teniso raketės;
  • Papildomi jutikliai (tracker) padedantys sekti ir jūsų kojų ar klubų judesius, taip pat fizinius daiktus;
  • Vairavimo simuliatorius (logitech g29 + playseat);
  • Ginklas žaidimams (pulse gear-farpoint);
  • Speciali lenta aukščio žaidimams;
  • Ventiliatoriai imituojantys vėją.
  • Specialios VIVE ausinės (deluxe audio strap)

PRIVATUMAS

Jūs gausite tik Jums priklausantį kambarį, kuriame nebus pašalinių žmonių, tik Jūsų kompanija ir Jums pagelbstintis asistentas.

LANKSTUS POŽIŪRIS

Galite atsinešti savo užkandžių ir gėrimų, užsisakyti maisto atvežimą tiesiai į vietą. Kad stebėti draugą būtų dar smagiau, toje pačioje erdvėje gausite ir staliuką bei patogias odines sofas, tad laikas prabėgs tikrai labai įdomiai ir greitai.

DIDELIS PASIRINKIMAS

VR kambaryje turime virš 150 skirtingų įvairiausio žanro žaidimų, tiksiančių visiems. Galėsite žaisti tiek pavienius žaidimus, tiek susikauti virtualioje erdvėje su draugais. Mes investuojame į žaidimus daug, todėl pas mus didžioji dauguma žaidimų yra pirkti.

PATOGUMAS

Pas Mus laidai pakabinti ant amortizuojančių virvelių, tad laidai nesipainioja po kojomis, netrukdo įsijausti į patirtis.  Taip pat turime poilsio zoną, kurioje galite skanauti savo atsineštais užkandžiais arba pasivaišinti Mūsų kava, arbata nemokamai.

SAUGUMAS IR SKLANDUMAS

Jums viso pramogavimo metu priskirsime asmeninį asistentą, kuris Jus instruktuos, padės išsirinkti įdomiausius žaidimus, saugos, kad nenukristumėte, pasirūpins, kad patirtumėte tik geriausius įspūdžius ir nereiktų dėl nieko sukti galvos.