Kodėl verta rinktis MUS ?

 

PROFESIONALUMAS – Mes dirbame jau daugiau nei du metus su šia technologija. Esame vieni iš pirmųjų Lietuvoje atidarę virtualios realybės kambarį. Taip pat turime du vienus iš didžiausių VR kambarių Lietuvoje.

PRIVATUMAS – Jūs gausite tik Jums priklausantį kambarį, kuriame nebus pašalinių žmonių, tik Jūsų kompanija ir Jums pagelbstintis asistentas.

SAVI UŽKANDŽIAI – Galite atsinešti savo užkandžių ir gėrimų, užsisakyti maisto atvežimą tiesiai į vietą. Kad stebėti draugą būtų dar smagiau, toje pačioje erdvėje gausite ir staliuką bei patogias odines sofas, tad laikas prabėgs tikrai labai įdomiai ir greitai.

 

 

­

 

DAUG PRIEDŲ – Mes turime pasiūlyti daugybę priedų, kurie padeda suteikti dar didesnį įspūdį. Turime tokius priedus kaip :

        • VR teniso raketės;
        • Papildomi jutikliai (tracker) padedantys sekti ir jūsų kojų ar klubų judesius, taip pat fizinius daiktus;
        • Vairavimo simuliatorius (logitech g29 + playseat);
        • Ginklas žaidimams (pulse gear-farpoint);
        • Speciali lenta aukščio žaidimams;
        • Ventiliatoriai imituojantys vėją.
        • Specialios VIVE ausinės (deluxe audio strap)

SPECIALIZUOTAI ĮRENGTOS VR ERDVĖS – Pas Mus laidai pakabinti ant amortizuojančių virvelių, tad laidai nesipainioja po kojomis, netrukdo įsijausti į patirtis.  Taip pat turime poilsio zoną, kurioje galite skanauti savo atsineštais užkandžiais arba pasivaišinti Mūsų kava, arbata nemokamai.

ASISTENTO PAGALBA – Jums viso pramogavimo metu priskirsime asmeninį asistentą, kuris Jus instruktuos, padės išsirinkti įdomiausius žaidimus, saugos, kad nenukristumėte, pasirūpins, kad patirtumėte tik geriausius įspūdžius ir nereiktų dėl nieko sukti galvos.

 

DIDELIS ŽAIDIMŲ PASIRINKIMAS – VR kambaryje turime virš 140 skirtingų įvairiausio žanro žaidimų, tiksiančių visiems. Galėsite žaisti tiek pavienius žaidimus, tiek susikauti virtualioje erdvėje su draugais. Mes daug investuojame į žaidimus, todėl pas mus didžioji dauguma žaidimų yra pirkti.