D.U.K

Dažnai užduodami klausimai:

Ar galime švęsti mergvakarį pas Jus kambaryje?

Žinoma! Pas Mus dažnai atvyksta švęsti vaikų ir suaugusių gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, Teambuilding’us, įmonių vakarėlius. Pas mus galite atsinešti savo užkandžius ir gėrimus, tad šventė bus tikrai pasisekusi.


Back to Index

Kaip atsiskaityti už paslaugą?

Galite atsiskaityti po pramogos grynais, kortele arba MOQ. Jeigu pageidaujate, galite apmokėti pagal sąskaitą faktūra.


Back to Index

Ar galima žaisti prieš draugą virtualioje realybėje?

Tam tikrus žaidimus galima žaisti virtualioje realybėje dviese, tryse, keturiese kartu arba prieš draugą (-us). Šiuo metu turime šiuos žaidimus multiplayer rėžimu: Arizona sunshine, Smashbox arena, Rec room, Pavlov, Virtual sports


Back to Index

Ar galime Pas jus nusipirkti kavos?

Mes kava, arbata savo svečius vaišiname nemokamai. Tiesiog pasakykite Mūsų darbuotojui ir būsite pavaišinti puodeliu kavos nemokamai.


Back to Index

Ar reikia kažką žinoti prieš atvykstant pas Jus ?

Ne. Atvykus Mūsų darbuotojas papasakos trumpą instruktažą kaip naudotis įranga ir visą laiką bus kartu su Jūsų kompanija, tam kad padėtų išsirinkti asmeniškai jums įdomiausius žaidimus, gaudytų Jus, jeigu kristumėte. Viskuo pasirūpinsime Mes, Jus belieka atsipalaiduoti.


Back to Index

Ar bus kitų žmonių kambaryje?

Nebus. Mūsų išskirtinumas tas, kad suteikiame Jums privatų kambarį, kuriame bus tik Jūsų kompanija ir Jus padedantis Mūsų darbuotojas. Galite jaustis jaukiai, nes pašalinių stebėtojų nebus, turėsite tik Jums priklausančią erdvę.


Back to Index

Nešioju akinius. Ar juos reikia nusiimti pramogaujant?

Nebūtina. Dažniausiai žmonės viską puikiai mato ir nusiėmę akinius, tačiau galite virtualios realybės akinius užsidėti ant savo akinių, kadangi HTC VIVE akiniai pritaikyti tam.


Back to Index

Kiek žmonių telpa pas Jus VR kambaryje?

Mes turime tris skirtingo dydžio erdves. Viename kambaryje telpa iki 6 asmenų, antrame iki 8 asmenų, trečiame iki 20 asmenų, tad visose patalpose galime priimti 34 asmenų grupę


Back to Index

Nemėgstu kompiuterinių žaidimų, ar man patiks?

Taip, ši pramoga stipriai skiriasi nuo įprastinių kompiuterinių žaidimų, nes žaidžiant galima patirti kur kas daugiau emocijų. Pavyzdžiui stovint ant tikros lentos, kuri yra sukalibruota ir atvazduota žaidime, jausitės, kad stovite ant lentos 100 metrų aukštyje ir galite nukristi. Kambaryje esate saugūs, tad šie žaidimai padeda patirti ekstremalius jausmus saugiau. Taip pat galite pasijusti kaip tikras karys, kai rankose laikysite ginklą, jausite atatranką, turėsite pasilenkti arba atsigulti, kad turėtumėte priedangą. Pavyzdžių labai daug. Atvykite ir išbandykite pas Mus, net neabejojame, kad patiks, jeigu net nemėgstate kompiuterinių žaidimų.


Back to Index

Ar reikia rezervuoti laiką

Taip, priimame tik iš anksto užsirezervavusius laiką klientus. Rezervuoti galite tel. nr +37068886366 arba el. paštu VR kambarys@gmail.com arba užpildę šia formą


Back to Index

Kas yra virtualios realybės akiniai?

Vieną minutę esi savo kambaryje, o kitą – dairaisi po raudonas Marso dykumas, kartu su delfinais nardai mėlynoje vandenyno gelmėje arba visai nejuokingu greičiu leki lenktyniniame bolide. Virtualios realybės akiniai sukuria įspūdį, tarsi būtum visiškai kitoje vietoje ar laike, mat kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, visur matai vaizdą. Mūsų kambaryje rasite HTC VIVE ir PSVR akinius, kurie naudoja giroskopą, akselerometrą ir dar visą krūvą jutiklių, kad „suprastų“, kur tuo metu žiūri ir nupieštų atitinkamą vaizdą. Viskas vyksta taip greitai, kad akys ir smegenys yra apgaunamos, o jei dar ausyse įstatytos ausinės, tai žmogui, dėvinčiam VR akinius susidaro labai realus ir stiprus įspūdis, kad jis yra visai KITUR. Taip pat rankose turėsite pultelius, kurie atstoja rankas. Šaudymo žaidimuose rankose esantis pultelis pavirs ginklu, bokso žaidime – pirštine, kituose žaidimuose rankomis, kuriomis galėsite imti daiktus, atidarinėti duris. Žaidiant tam tikrus VR žaidimus žmogaus smegenys apgaunamos tiek, kad žmogus gali nukristi atgal, todėl Mūsų kambaryje visuomet žaidžiant tokius žaidimus yra asistentas, kuris gaudo krentančiuosius. Pajusti virtualios realybės teikiamus malonumus tikrai rekomenduojame kiekvienam!


Back to Index

Ar galima atsinešti savo maistą?

Taip, galite atsinešti savo užkandžius ir gėrimus.  Taip pat galite užsisakyti, kad maistą atvežtų pas Mus. Kiekviename kambaryje yra stalas Jūsų vaišėms


Back to Index

Nuo kelių metų galima vaikams ?

Tinka vaikams nuo 6 metų. Jaunesniems netinka dėl to, jog per maža galva.


Back to Index

Ką veikti tiems kas nežaidžia?

Kiti viską mato per tv. Stebėti taip pat pakankamai įdomu, ypač kai žaidžia emocingi žmonės.  Taip pat yra staliukai, tad galite atsinešti savo uvaišes, laukiantieji tuo metu galės užkanžiauti.


Back to Index

Ar sunku Jus rasti?

Nesunku, lengviausia rasti Ararat restoraną, kuris matosi iš kauno gatvės, 2 metrai dešiniau nuo restorano įėjimo yra durys, ant stiklo matysite VR kambarys plakatą, pro jas užėjus ir pakilus į trečia auštą rasite Mus.


Back to Index

Kaip įsigyti dovanų kuponus?

Dovanų kuponus galite įsigyti apmokėdami grynais arba kortele vietoje adresu kauno g. 3a, Vilnius, tačiau reikia informuoti prieš atvykstant. Taip pat galite apmokėti už kuponus pagal sąskaitą bankiniu pavedimu, o kuponą dar tą pačią dieną atsiųsime el. paštu. Dėl rekvizitų apmokėjimui kreipkitės el. paštu vrkambarys@gmail.com nurodydami kokį kuponą norite įsigyti.


Back to Index

Ar pristatote ir į kitus miestus?

Taip, pristatome ir į kitus miestus už papildomą mokestį. Skaičiuojame kilometrus nuo VR kambario iki pristatymo vietos į vieną pusę 0,3 eur/km


Back to Index

Kuo skiriasi VIVE ir PSVR

Tai yra skirtingų gamintojų virtualios realybės akiniai.  HTC VIVE suteikia daugiau judėjimo laisvės, pulteliai tiksliau seka judesius, turime didesnį žaidimų pasirinkimą. PSVR yra Playstation gamintojų kūrinys, turintis mažesnę judėjimo laisvę, mažesnį žaidimų pasirinkimą, tačiau turi tam tikrus VR priedus, tokius kaip ginklas, vairalazdė ar vairavimo simuliatorius.  Vairavimo simuliatorių galima naudoti taip pat ir and VIVE sistemos.


Back to Index

Kokius žaidimus turite?

Turime apie 150 skirtingų žaidimų, tinkančių ir vaikams nuo 6 metų  ir suaugusiems.  Pas mus galite rasti įvairiausio žanro žaidimų: šaudyklės, siaubo, veiksmo, galvosūkiai, edukaciniai, vairavimo, ekstremalūs, komandiniai, multiplayer rėžimu, integruoti su specialiais VR priedais. Žaidimų katalogą rasite ČIA


Back to Index

Kuo skiriasi kambariai?

Kambariai skiriasi savo dydžiu ir pajungtos įrangos kiekiu. Kainoraštyje skaičius prie užrašo VR nusako kiek vienu metu gali žaisti žmonių, o skaičiai skliausteliuose nusako kokiai žmonių grupei tinkama pramoga.  Žaidžiant su 1 VR akiniais vienu metu gali žaisti tik vienas žmogus. Pasirinkus variantą su 2 VR ir daugiau, galima žaisti žaidimus ir atskirai ir tarpusavyje (multiplayer rėžimu).


Back to Index