Apie

           Tai vienas iš pirmųjų ir vienas didžiausių VR kambarių Lietuvoje, išsiskiriantis savo dažnu technologijų atnaujinimu, dideliu žaidimų ir VR priedų pasirinkimu. Nesenai atidarytas MARIJAMPOLĖJE ir sėkmingai veikiantis VILNIUJE jau  du metus,  ir neturintis nei vieno blogo atsiliepimo, kuo Mes labai didžiuojamės.  Kambaryje naudojame HTC VIVE virtualios realybės akinius. Tai šiuo metu rinkoje vieni iš brangiausius ir daugiausiai galimybių turintys virtualios realybės akiniai „HTC VIVE„.

      Mūsų VR kambaryje galite atšvęsti tokias progas kaip gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, įmonių vakarėlius ar teambuilding’us, nes mes siūlome erdvias žaidimų zonas, galimybę atsinešti savo užkandžius ir gėrimus, nuolatinę asistentų pagalbą ir privatumą kambaryje. Pramoga tinka tiek vaikams nuo 6 metų amžiaus, tiek suaugusiam. Šiame kambaryje galite patirtis įspūdingiausiu pojūčius, nes žaidimų erdvės yra specialiai įrengtos virtualiai realybei, laidai pakabinti prie lubų, kad netrukdytų įsijausti.“ Taip pat galite išsinuomoti įrangą į savo renginį, atvykstame, viską įrengiame, asistentai viso renginio metu užtikriną sklandų įrangos veikimą.  Geri įspūdžiai garantuoti.

Nori profesionalumo? Rinkis MUS !

8 atsakymai į “Apie”

    1. Sveika, Kamile, Mes turime vieną kambarį, tad vienu metu galime priimti tik 8 žmones. Nuo gruodžio 2 dienos kelsimės į naujas patalpas ir galėsime priimti didesnį kiekį žmonių. Turėsime įvairių dydžių kambarius, tinkančius kompanijoms iki 6 asmenų, iki 8 asmenų, iki 15 asmenų, Išviso galime priimti apie 30 žmonių kompaniją 🙂

      1. Sveiki dar kartą, planuoju švęsti gimtadienį pas jus gruodžio mėn, kaip tik 8 žmonių kompanija, sakykite, kurioje vietoje bus naujos patalpos kurias minėjote?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *