Apie

Virtualios realybės kambarys Vilniuje ir Marijampolėje

           Tai vienas iš pirmųjų ir vienas didžiausių virtualios realybės (VR) kambarių Lietuvoje, išsiskiriantis savo dažnu technologijų atnaujinimu, dideliu žaidimų ir VR priedų pasirinkimu. Virš metų sėkmingai veikiantis  VR kambarys MARIJAMPOLĖJE ir beveik  tris metus sėkmingai veikiantis VR kambarys VILNIUJE,  ir neturintis nei vieno blogo atsiliepimo, kuo Mes labai didžiuojamės.

      Mūsų virtualios realybės  kambaryje galite atšvęsti tokias progas kaip gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, įmonių vakarėlius ar teambuilding’us, nes mes siūlome erdvias žaidimų zonas, galimybę atsinešti savo užkandžius ir gėrimus, nuolatinę asistentų pagalbą ir privatumą kambaryje. Pramoga tinka tiek vaikams nuo 6 metų amžiaus, tiek suaugusiems. Šiame kambaryje galite patirti įspūdingiausiu pojūčius, nes žaidimų erdvės yra specialiai įrengtos virtualiai realybei, laidai pakabinti prie lubų, kad netrukdytų įsijausti. Taip pat galite išsinuomoti įrangą į savo namus ar renginį, atvykstame, viską įrengiame, asistentai viso renginio metu užtikriną sklandų įrangos veikimą.  Geri įspūdžiai garantuoti.

Nori profesionalumo? Rinkis MUS !

 

8 atsakymai į “Apie”

    1. Sveika, Kamile, Mes turime vieną kambarį, tad vienu metu galime priimti tik 8 žmones. Nuo gruodžio 2 dienos kelsimės į naujas patalpas ir galėsime priimti didesnį kiekį žmonių. Turėsime įvairių dydžių kambarius, tinkančius kompanijoms iki 6 asmenų, iki 8 asmenų, iki 15 asmenų, Išviso galime priimti apie 30 žmonių kompaniją 🙂

      1. Sveiki dar kartą, planuoju švęsti gimtadienį pas jus gruodžio mėn, kaip tik 8 žmonių kompanija, sakykite, kurioje vietoje bus naujos patalpos kurias minėjote?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *